Учитель року 2017

Номінація "ПОЧАТКОВА ОСВІТА"

з 21 по 28 квітня 2017 року в м. Тернополі буде проходити всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2017» у номінації «Початкова освіта», який проводить Міністерство освіти і науки України, управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Урочисте відкриття конкурсу відбудеться 21 квітня 2017 року о  16.00 год. у Тернопільському національному економічному університеті (зала засідань Вченої ради, вул. Львівська, 11А).

Конкурс «Учитель року – 2017» проводиться у два етапи – відбірковий і фінальний.

У відбірковому етапі візьмуть участь 25 педагогів з усіх областей України, які пройдуть конкурсні випробування «Практична робота», «Тестування з фахової майстерності» і співбесіда з конкурсантами за представленим відеозаписом майстер-класу.

Результати конкурсних випробувань відбіркового етапу буде оголошено 24 квітня 2017 року.

У фінальному етапі за перемогу будуть змагатися 12 учасників, які пройдуть конкурсні випробування у розділах «Навчальний проект», «Урок» та «Експертиза підручника».

Конкурсне випробування «Урок» буде проходити у Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 та Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №24 відповідно до результатів жеребкування.

Оголошення переможця і лауреатів третього (заключного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» у номінації «Початкова освіта» відбудеться 28 квітня 2017 року о 9.30 год. у Тернопільському національному економічному університеті (зала засідань Вченої ради, вул. Львівська, 11А).